Профільний комітет рекомендує прийняти Виборчий кодекс

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Виборчого кодексу.

Таке рішення одноголосно (18 голосами «за») підтримали члени Комітету на засіданні 29 травня, повідомляє прес-служба ВР. 

«Проектом Виборчого кодексу пропонується проводити вибори народних депутатів України на засадах пропорційної системи за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій. При цьому пропонується застосувати виборчу систему, яка дозволяє персоніфікувати голосування («відкриті» списки кандидатів)», — зазначають у парламенті. 

Під час підготовки до другого читання до проекту подали 4694 поправки. 4307 поправок надійшло від нардепів, ще 387 напрацювала робоча група. Комітет включив ці поправки до порівняльної таблиці.

Під час засідання Ради голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що «потрібно підготувати порівняльну таблицю, у якій понад 4,5 тис. поправок. За його словами, Апарат Верховної Ради буде працювати над цим, але до завтра не встигне».

«А. Парубій зазначив, що Верховна Рада розгляне проект Виборчого кодексу, яким передбачаються відкриті списки, наступного тижня», — повідомляє прес-служба ВР.

28 травня голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що проект Виборчого кодексу розглядатимуть у сесійній залі після розгляду у профільному комітеті.

У першому читанні Виборчий кодекс прийняли у 2017 році. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.