Продовження карантину і низка пом'якшень: що пропонує МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я проситиме уряд розглянути питання про продовження карантину до 12 травня. 

Про це на брифінгу 21 квітня заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов

«На найближче засідання уряду Міністерство охорони здоров'я буде виносити постанову щодо продовження дії карантину, продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано нашим рівнем захворюваності, який є, і тією небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба. В той же самий час Міністерство охорони здоров'я буде пропонувати відповідне пом'якшення цих карантинних заходів... Наприклад, прогулянки парками, але ці прогулянки будуть дуже чітко обмежені щодо кількості осіб, засобів індивідуального захисту під час прогулянок, дуже чіткі критерії будуть виставлені в цій постанові. Також ми будемо пропонувати, наприклад, відкриття для відвідування наших музеїв, бібліотек, але також з чітким дотриманням карантинних обмежень щодо дистанції, засобів індивідуального захисту, термоскринінгу на вході... Також ми передбачаємо ще ряд пом'якшених заходів щодо карантинних обмежень», — сказав Степанов. 

За чинною постановою Кабміну карантин в Україні має тривати до 24 квітня. 

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, на 21 квітня в Україні підтверджено 6125 випадків COVID-19, за добу 415 нових випадків. 161 людина померла, 367 одужали. 

Підтверджено 6 125 випадків COVID-19 Усього в Україні досліджено 61 997 зразків на нову коронавірусну інфекцію...

Опубліковано Центр громадського здоров’я України Понеділок, 20 квітня 2020 р.

Як повідомили у Харківській облдержадміністрації, у Харківській області на сьогодні 77 підтверджених випадків, з яких двоє померли, троє одужали. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.