Про стан в парламенті

Ми прийшли до парламенту, щоби працювати, розробляти законопроєкти, здійснювати контрольну функцію, приймати громадян, направляти депутатські звернення та запити.

Партія регіонів прийшла до парламенту, щоби продавлювати потрібні для одної донецької родини рішення.

Протягом останніх днів стає зрозуміло, що цим донецьким і тим харківським, які під них лягли остаточно і безповоротно, не потрібна ані законотворчість, ані парламентські слухання, ані щось інше.

Іноді читаю, що депутатами від ПР підготовлена низка законопроєктів, це говорять їхні говорящі голови замість них самих. Мені зараз, як ніколи раніше, з відстані декілька метрів видно ці "інтелехтуальні" обліччя.

В парламенті наступна хвиля загострення. Причина такого загострення дуже проста. Руками цих ПТУшників від ПР одна донецька родина (а разом з нею і декілька харківських, луганських etc) хочуть максимально вичавити з України.

І в їхні плани жити в цій, нашій Україні, напевно не входить.

Єдине, що може втішати, коли хвороба загострюється, ближче стає момент одужання. Небезболісного, але неминучого.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.