Про невігласів-окупантів

Після того, як інтернет-сторінка Харківської обласної державної адміністрації оприлюднила коментар, поданий від імені Добкіна, необхідно дати стислу відповідь 

«Підписавши Закон щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги, Президент України підтвердив своє бачення Великої Перемоги в нашій історії», - зазначив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

Так, дійсно підтвердив. Що посаду Президента України обіймає особа, що ігнорує українську історію, яка живе в совєцькому минулому, для якої мільйонні українських життів, забраних активістами під цим прапором - є лише досадним непорозумінням. Підписанням цього Закону Янукович підтвердив, що і надалі замість соціальних законопроектів він і йому подібна регіональна орда буде про людське око ухвалювати провокативні закони, а тим часом якомога швидше розпродавати істинні національні багатства - сільськогосподарську землю, стратегічні підприємства. А потім до нового союзного договору з кремлівськими карликами справа дійде. Отаке в Януковича бачення. І бачення "розвитку" України.

«Те, що підписання цього Закону відбулося після його правової експертизи та рекомендацій Кабінету Міністрів та Міністерства юстиції України, свідчить про бажання Президента будувати суспільні відносини виключно в правовому полі», - заявив керманич області.

Це зайвий раз свідчить про те, що ані Янукович, ані той, кому традиційно "по-дебільному" пишуть тексти, не знає положень Конституції та чинного законодавства України, які не передбачають проведення правової експертизи та рекомендацій Кабміну та Мінюсту.

Таке затягування свідчить також про боягузство Януковича, який, очевидно, після недвозначних заяв ВО "Свобода" та низки рішень місцевих рад, де ВО "Свобода" має більшість або вплив, почав шукати "партнерів", які би розділили з ним відповідальність за наругу над пам'яттю мільйонів замордованих під цим прапором українців.

Замість висновку: Чим більше, нешановний Міхаіл Добкін, ваша з Януковичем влада буде робити подібних знущань над Українською нацією, тим швидше Вам доведеться шукати ту обіцяну землю, де Ви спробуєте заховатися від розплати Українців. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.