«ПриватБанк» оголосив винагороду за інформацію про підривників банкомату

50 тисяч гривень обіцяє «ПриватБанк» за інформацію, яка допоможе затримати підривників банкомату на проспекті Перемоги 25 червня.

Про це повідомив регіональний прес-секретар «ПриватБанку» Олег Калашников:

«ПриватБанк» оголосив про гарантовану виплату винагороди в розмірі 50000 гривень за будь-яку інформацію, що допоможе затримати злочинців, які вночі 25 червня пограбували банкомат у Харкові».

За його словами, невідомі вкрали лише частину грошей з банкомату. Суму збитку у «ПриватБанку» не називають.

«Але вже зараз можно сказати, що він складає сотні тисяч гривень», — повідомив Калашников.

Внаслідок вибуху зруйновано зовнішній банкомат, приміщення у якому він був розташований, пошкоджено термінал «ПриватБанку» всередині магазину, інше обладнання, що належить супермаркету та орендарям.

Передати інформацію в банк можна за телефонами 056 716 35 02, 067 565 12 34, e-mail: security@privatbank.ua, а також будь-яким іншим зручним способом.

За інформацією поліції, цього року на Харківщині шість разів підривали банкомати, в жодному з випадків підозрюваних немає. 

Підрив банкомату на проспекті Перемоги поліція розслідує за статтями «Крадіжка» (ч. 5 ст. 185) та «Умисне знищення або пошкодження майна» (ч. 2 ст. 194).

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.