Web Analytics

Причини пожежі на Змївській ТЕС з'ясовуватиме комісія «Центренерго»

У ніч на 13 грудня спалахнуло обладнання на Зміївській ТЕС у селищі Слобожанське на Харківщині. Пожежу гасили близько восьми годин. Ніхто не постраждав.

Рятувальників викликали до Зміївської ТЕС близько 1:00 13 грудня. Пожежа сталася в енергоблоці №9 корпусу Б, розповіли у Головному управлінні ДСНС в  Харківській області.

«Горіла набивка двох регенеративних повітряних підігрівачів, відбулося підвищення температури в чотирьох бункерах золи. Площа пожежі складала 50 кв. м», — кажуть у ДСНС.

Вогонь приборкували 12 бригад рятувальників. Остаточно погасити його вдалося лише близько 8:30.

Ніхто не постраждав. Збитки наразі підраховують.

Фото: kh.dsns.gov.ua

Як пояснили на Зміївській ТЕС, виникло технологічне порушення — обладнання перегрілось. Завдяки діям рятувальників устаткування вдалося врятувати.

Шкідливих для довкілля наслідків, стверджують на станції, теж немає.

З’ясовувати причини збою буде спільна комісія «Центренерго» та ТЕС. Фахівці також мають встановити, які наслідки матиме аварія.

Без потерпілих і наслідків для довкілля: технологічне порушення на Зміївській ТЕС ліквідоване У ніч на неділю,...

Опубликовано Зміївська ТЕС ПАТ "Центренерго" офіційна сторінка Воскресенье, 13 декабря 2020 г.

Зміївська теплова електрична станція, за інформацією «Центренерго», входить до п’ятірки найпотужніших українських ТЕС та є найбільшим енергогенеруючим об'єктом Слобожанщини. Проектна потужність станції — 2 400 МВт. Її устаткування дозволяє виробляти до 16 млрд. кВт*год електроенергії за рік. Сумарна теплова потужність — 339 Гкал/год.