Web Analytics

Працівника поліції метро у Харкові затримали за підозрою у розбої

За інформацією слідства, в ніч на 9 листопада поліцейський разом зі знайомим побили чоловіка, забрали в нього золотий ланцюжок і сумку з особистими речами.

37-річного чоловіка побили близько 3.14 на вулиці Академіка Барабашова, повідомляє відділ комунікації обласного управління поліції. Травмованого доставили до лікарні.

«За наданими прикметами співробітники Управління патрульної поліції оперативно виявили нападників неподалік від місця скоєння злочину. Чоловіки, побачивши поліцейських, викинули на землю два ланцюжки. Зловмисниками виявились 23-річний співробітник відділу поліції в метрополітені та його 24-річний знайомий. У чоловіків вилучили сумку потерпілого», — інформують у поліції.

Поліцейський і його знайомий затримані.

Кримінальне провадження відкрили за фактом розбою — ч. 2 ст. 187 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання до 10 років ув’язнення.

Матеріали направили до Державного бюро розслідувань.

Начальник поліції Валерій Сокуренко призначив службове розслідування.


Цього року у Ленінському райсуді Харкова почали розглядати справу за обвинуваченням п’ятьох працівників поліції по метрополітену, які, за даними слідства, били і вимагали з пасажирів гроші. Один з обвинувачених перебуває під вартою.