Web Analytics

Пожежу на полігоні в Чугуєві загасили

Пожежу гасили понад два тижні. Місцеві мешканці скаржилися на щільний дим, у Чугуєві припиняли навчання в дитячому садку і школі.

Про завершення гасіння розповів речник Міноборони в Харківській області Віталій Саранцев, повідомляє телеканал UA: Харків.

За словами Саранцева, осередків вогню та задимлення немає. Військову техніку вже забрали.

«Пожежу повністю ліквідовано, але на місці перебувають контрольні групи — черговий підрозділ пожежних», — каже Саранцев.

Дитячий садок і школа в Чугуєві, де через задимлення припиняли навчання, відкрилися після аналізу повітря. Проби на вміст продуктів горіння брали на території сімох навчальних закладів у Чугуївському районі і двох у Чугуєві.

«Після результатів аналізів Держспоживслужба дала дозвіл на відновлення навчання», — зазначила керівниця відділу освіти Чугуївської міської ради Марина Проценко.

Фото: Медіацентр Міноборони в Харківській області

Пожежа на військовому полігоні біля села Клугино-Башкирівка тривала понад два тижні. Через спеку зайнялися торфовища, горіли суха трава й очерет. Мешканці Чугуєва скаржилися на сильне задимлення. В Міноборони запевняли, що життю військових і місцевих мешканців нічого не загрожує.

Читайте MediaPort у Telegram