Web Analytics

Пожежа в пансіонаті: померла людина, яку врятували та доправили до хоспісу

У хоспісі харківської лікарні №17 помер чоловік, якого перевели до закладу після пожежі у приватному пансіонаті для літніх людей 21 січня.

Смерть чоловіка підтвердили у пресслужбі Харківської міськради. Він пішов з життя 24 січня.

За інформацією мерії, чоловіка доправили до хоспісу лікарні №17 після пожежі.

Як розповіла заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, смерть повʼязана з віком чоловіка і його загальним станом, а не з пожежею.

«Смерть цієї людини жодним чином не повʼязана з пожежею. Це дуже літня людина, яка з вересня місяця лежала у тому закладі, потім її перевели до нас», — розповіла Горунова-Рубан «Суспільному».

Як розповів головний лікар 17-ї лікарні Дмитро Черепов, коли чоловіка шпиталізували, він був у стабільному стані.

«У нього були хронічні захворювання на момент доставлення до нас. Він був вже у віці. І на сьогодні ми констатуємо, що це смерть, котра настала за генетичним віком», — каже медик.

До хоспісу після пожежі доставили загалом чотирьох людей, троє — у задовільному стані. Як розповів Дмитро Черепов, їх госпіталізували до приватного хоспісу через хронічні захворювання, і наразі їм потрібна медико-соціальна допомога.

«Я зустрічався з усіма родичами, вони задоволені тим, що їх хворі родичі потрапили до нашої лікарні. І питання з приводу переводу до іншої лікарні не виходило на нашу бесіду», — додав лікар.

Фото: Павло Пахоменко

Пожежа в будинку для літніх людей сталася в Харкові 21 січня. Тоді загинули 15 підопічних закладу, ще п’ятеро зазнали травм.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за фактом порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей. Слідчі опрацьовують три головні версії причин загоряння, затримані четверо людей. Держбюро розслідувань також перевірить, як службовці ДСНС контролювали дотримання правил безпеки у будинку.

За даними Харківської міськради й обладміністрації, заклад не був оформлений належним чином. У всіх подібних пансіонатах проведуть перевірки.