Потяги у метро Харкова ходитимуть частіше

У харківському метрополітені, який 24 травня запустили після трьох місяців простою, зменшують інтервали руху поїздів. У перший день він становив 30 хвилин, далі буде 10-15.

Про новий графік повідомили у  пресслужбі КП «Харківський метрополітен».

З 25 травня встановлюють такі інтервали:

  • Холодногірсько-заводська лінія — до 10 хвилин;
  • Салтівська лінія — 15 хвилин;
  • Олексіївська лінія — 15 хвилин.

Запрацювали всі станції метрополітену, крім «Академіка Павлова», «Студентської» та «Героїв праці», повідомив міський голова Ігор Терехов. На його думку, там поновлять проїзд вже цього тижня — поки ж там ще живуть люди, які укривалися в підземці від обстрілів та втратили житло.

«На кількох станціях поки що залишаються жити люди. Вони дуже налякані, і їх можна зрозуміти, адже на Північну Салтівку ворог спрямував цілий ураган снарядів. Я розмовляв із мешканцями. Багато хто втратив дах над головою, і ми надамо їм комфортні гуртожитки в безпечніших районах міста. Поступово їхній страх зникне», — сказав Терехов в ефірі національного телемарафону 24 травня.

За його словами, щодня до міста повертаються від 2 до 5 тис. харків'ян, поступово відновлюють роботу деякі підприємства і громадський транспорт. Мер вважає, що відновлення роботи підземки допоможе швидше перезапустити економіку Харкова.


Харківський метрополітен, на станціях і в поїздах якого містяни від початку війни укривалися від обстрілів, знову запустили 24 травня, встановивши у перший день інтервал у 30 хвилин. Ділянка від станції «Академіка Павлова» до «Героїв праці» Салтівської лінії поки не працює. Зі станції «Держпром» Олексіївської лінії до міста поки вийти не можна – лише перейти на «Університет». 

Метро й надалі слугуватиме укриттям під час повітряної тривоги.

У Харкові також частково запустили наземний транспорт: тролейбуси, трамваї та автобуси.

Фото на головній: Харківський метрополітен

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.