Послаблення карантину: МОЗ оприлюднило показники Харківської області

Сьогоднішні показники, за якими в Україні регулюється послаблення карантинних обмежень, у Харківській області свідчать про сприятливу епідеміологічну ситуацію.  

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

У порівнянні з показниками на 22 травня, коли вводилися перші послаблення в рамках адаптивного карантину, на Харківщині зросли інцидентність, завантаженість ліжок, а охоплення тестуванням дещо знизилося.

Показник інцидентності, який має становити менше 12 на 100 тисяч населення, на Харківщині дорівнює 5,87 (22 травня становив 5,19).

Завантаженість ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19 не має перевищувати 50% — на Харківщині становить 5,23% (22 травня становив 2,97%).

Кількість тестувань, яка має бути більше 12 на 100 тисяч населення, у Харківській області — 13,48 (22 травня було 13,67).

Відповідно до розрахунків МОЗ, не готові до наступного етапу послаблень місто Київ, Волинська, Донецька, Львівська, Рівненська, Чернівецька області.

Графік: moz.gov.ua


20 травня Кабмін продовжив карантин до 22 червня, запровадивши адаптивний карантин. За сприятливої епідситуації регіони можуть послабляти обмеження. Регіони, які відповідали критеріям, в тому числі Харківщина, послабили карантин 22 травня.

Наступний етап послаблень, з 1 червня, передбачає відновлення роботи закладів фізичної культури й спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб); відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти; залізничних перевезень та міжобласних пасажирських автомобільних перевезень.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.