Web Analytics

Пошта означає життя: як попри загрозу обстрів працює «Укрпошта» в Куп’янську-Вузловому

Попри обстріли та близькість до фронту у Куп'янську-Вузловому продовжують працювати поштарі. У відділенні «Укрпошти» жителі прифронтового селища не лише отримують пенсії та посилки, а й збираються, щоб почути новини з фронту й Харкова.

Про це у подкасті «Герої Харкова» розповіла керівниця відділення поштового зв’язку Куп’янськ-Вузловий харківської дирекції «Укрпошти» Тетяна Бикова

«Мені здається, я там потрібна. Там залишається багато людей. Майже всі пенсіонери. У нас залишилось чотири людини, які до війни працювали на пошті. Інші повиїжджали», — розповіла Тетяна. 

Тетяна Бикова продовжує працювати у Куп'янську-Вузловому попри небезпеку російських обстрілів

Син Тетяни живе разом з бабусею та дідусем у Харкові. Евакуюватися родині допомогли волонтери. 

«Чесно, мені не хотілося його відпускати. Я думала, що без мене йому тут буде погано», — говорить жінка. 

За словами Тетяни, частина жителів, зокрема пенсіонери, які отримували пенсії в «Укрпошті» виїхали з Куп'янська-Вузлового, але є ті, хто залишаються. Крім того, є пенсіонери-переселенці, евакуйовані з інших населених пунктів району. 

«Коли нас хотіли закрити, то люди прибігали і в них такі очі були! Ви що? Вас закривають, а що ж нам робити? Я думаю, що пошта — це пошта, це означає, буде далі життя. Всі новини ми дізнаємось від людей, а вони від нас. Якщо комусь щось допомогти, одразу на пошту», — говорить Тетяна.

«У нас є своя група у Viber. Є дуже багато питань, які треба вирішити, які не знають люди. І через цю групу ми вирішуємо: там пошта, адміністрація, комунальники, енергетики», — додає Тетяна Бикова.

Слухайте подкаст «Герої Харкова» повністю на MediaPort та «Радіо «Накипіло».

Блок новин за темою
Фото: Ігор Смілянський