Порошенко та Зеленський посперечалися в прямому ефірі

Президент України Петро Порошенко прийшов в ефір програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». На прямий зв'язок зі студією вийшов кандидат в президенти Володимир Зеленський. 

Зеленський повідомив, що перебуває в Парижі, і приїхати до студії «1+1» не може. 

«Що стосується дебатів, ми домовилися, я запропоновував 19-го числа на НСК «Олімпійський», я запросив пана Порошенка на дебати. Він сказав: стадіон, так стадіон. І прийняв ці умови. Я попросив, щоб мене називали Володимир Олександрович або Володимир, не бидло, не наркоман і так далі… Скажімо так, це трохи продовжується, але нічого страшного, ми люди прості, можемо це прийняти», — сказав Зеленський телефоном.

«Дуже дякую, Володимире Олександровичу. Якщо ви чуєте зараз мене… я хочу вас запевнити, що за вашими пересуваннями президент Порошенко і кандидат в президенти Порошенко точно не цікавиться. Зустріч у вас, так, як і в мене, завтра в Парижі, я вирушаю завтра до Берліна…», — відповів Порошенко.

Фрагмент програми «Право на владу» на «1+1». 

«Я вибачаюсь. Вас не перебивав народ п'ять років, дайте можливість сказати. Послухайте мене. У мене нема літака, борту номер 1…., — перебив Зеленський — Я летів звичайним літаком».

«Пане Зеленський! Дайте можливість вам відповісти, інакше це не дебати…», — сказав Порошенко.

«У нас не дебати. 19 числа на НСК «Олімпійський», я вас запрошую 19-го», — сказав Зеленський. 

— Ви закінчили? Володимире Олександровичу, майте терпіння…
— Я закінчу через п'ять років, а ви закінчите 22 числа.

«Володимире Олександровичу, я не цікавлюся вашими пересуваннями. Це ваша приватна або державна справа. Я сьогодні запросив вас на дебати, якщо ви зараз знаходитесь за межами Києва, я це з розуміннями сприймаю. І наголошую на тому, що сьогодні вашій команді була поставлена позиція, що в останню неділю, коли ще можна проводити дебати, вас на стадіон, який ви визначили, 14-го числа. О 14.00 запросили на дебати», — сказав Порошенко.

«Петре Олексійовичу, ви закінчили? Я вибачаюсь. Нашу команду ніхто не буде ставити в позицію», — сказав Зеленський. 

— Майте терпець послухати мене, — звернувся Порошенко. 
— А зараз закінчив я: 19-го числа на НСК «Олімпійський». Крапка. До побачення, — сказав Зеленський і зв'язок обірвався. 

«Не треба ховатися, ні від журналістів, ні від дебатів, ні від народу, — продовжив Порошенко. — І 19 числа, норма закону, о 20.00 я буду в студії Суспільного мовлення. Бо це є обов’язок, а не право кандидата. І пан Зеленський Володимир Олександрович може продемонстурвати свою повагу до українського закону і продовжити ті дебати, які ми почнемо 14-го, він буде мати всі можливості 19-го в студії Суспільного телебачення». 

Читайте також: НСТУ все підготує для дебатів у студії — голова ЦВК та Порошенко і Зеленський запропонували дебати у різні дні

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.