Порошенко призначив у РНБО Сергія Кривоноса, який знявся з виборів

Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони став перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України полковник Сергій Кривонос. Він висував свою кандидатуру на вибори президента України, проте на початку березня передумав балотуватися. 

Указ про призначення Сергія Кривоноса президент Петро Порошенко підписав 12 березня.

«Призначити Кривоноса Сергія Григоровича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України», — йдеться в документі.

Сьогодні Петро Порошенко також вручив новопризначеному заступнику секретаря РНБО службове посвідчення, повідомляє прес-служба президента України. Глава держави зазначив, що вважає Сергія Кривоноса представником «нового типу українського військового».

«Дуже важлива ваша характеристика — це ваша абсолютна нетерпимість до корупції. І це моє президентське доручення: нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, захистили оборонний комплекс від будь-яких нападів, або недовіри. Ми маємо зміцнити довіру суспільства  і міжнародних партнерів до оборонного комплексу», — заявив президент.

Порошенко доручив Кривоносу активізувати переозброєння ЗСУ й інших збройних підрозділів, посилити військово-технічне співробітництво, координацію територіальної оборони та взаємодію в рамках співпраці України з НАТО.

Сергій Кривонос пообіцяв активно протидіяти корупції в армії, в тому числі завдяки підтримки іноземних партнерів.

«В максимально короткі терміни планую провести комплекс заходів, які зміцнять довіру наших друзів і нашого народу до оборонної промисловості і докладу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії», — сказав він.

Фото: president.gov.ua

Перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України Сергій Кривонос балотувався на посаду президента України на виборах 31 березня. Його висунула партія «Воїни АТО». На початку березня Кривонос відкликав свою кандидатуру — пояснив, що вважає зміну верховного головнокомандувача Збройних сил на сьогодні недоцільною.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.