Web Analytics

Попри обстріли та замінування: енергетики повернули світло до трьох сіл на Золочівщині

У прикордонних громадах Богодухівського району Харківщини триває ремонт електромереж, пошкоджених під час боїв з російськими окупантами.

Знову зі світлом прикордонне село Андріївка Одноробівського старостинського округу, повідомили 18 травня у Золочівській селищній раді.

«Енергетикам довелося працювати у важких умовах. Польові дороги, що  ведуть до села, не дуже безпечні, лінія електромереж проходить повз річку, навкруги порость, висока трава», — йдеться у повідомленні.

Фото: «Харківобленерго»

Напередодні також заживили села Костянтинівка і Сніги Удянського старостинського округу, які рік були без світла.

«Села на лінії зіткнення, там не вщухали ворожі обстріли, територія буквально начинена вибухівкою. Дуже значні обсяги робіт з розмінування провели підрозділи саперів, а вже потім до ремонту електромереж, у співпраці з обленерго, долучилися місцеві енергетики. Інколи доводилося працювати під артилерійськими обстрілами, ризикуючи життям і здоров’ям», — розповіли у селищній раді.

Роботи з ремонту мереж триватимуть.


Енергетики відновили електропостачання у селі Первомайське Балаклійської громади Харківщини. Світла тут не було від початку повномасштабного російського вторгнення.