Web Analytics

«Поповзли на колінах до Путіна»: Порошенко про поїздку Бойка і Медведчука до РФ

Кандидат в президенти Юрій Бойко і голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук 22 березня у Москві зустрілися з прем’єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим та головою правління «Газпрому» Олексієм Міллером.

Учасники зустрічі обговорювали «економічні відносини між Україною та Росією». Бойко заявив про згоду Росії знизити ціни на газ для України, йдеться на офіційній сторінці кандидата у Facebook.

Фото прес-служби Медведєва

В Службі безпеки України заявили, що СБУ «в межах своєї компетенції у стислі терміни надасть правову оцінку візиту громадян України Юрія Бойка та Віктора Медведчука до одного з лідерів країни-агресора та їх заявам».

«Водночас, ми не виключаємо можливий опосередкований зв'язок цієї події із попередженим СБУ у Харкові терористичним актом у метрополітені. Як зазначив Голова Служби безпеки України Василь Грицак: «наявні в СБ України матеріали свідчать, що спецслужби РФ у будь-який спосіб намагаються відволікти увагу громадськості від викритих корупційних схем фінансування виборів у інтересах одного з кандидатів у Президенти України, який влаштовував раніше та влаштовує зараз кремль», — йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

Президент України Петро Порошенко прокоментував візит Медведчука і Бойка до РФ сьогодні під час поїздки до Чернівців. 

«Ви бачили вчора новини і відео з Кремля? Побігли до Путіна. Вони економіку обговорюють. Вони обговорюють, як посадити знову Україну на російську «газову голку». Вони вже союзи обговорюють, які будуть створені після президентських виборів, після парламентських виборів. І вони самі стверджують, що вони об’єднаються. Проти кого вони об’єднаються? Проти України. Проти кожного з нас», — сказав Порошенко.

Фото: president.gov.ua

«Що вони поїхали туди вимолювати, які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руку, поповзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Хочу нагадати всім — Москва сльозам не вірить», — додав голова держави.

Зустріч Бойка і Медведчука з Медведєвим та Міллером транслювали українські телеканали «112 Україна» та NewsOne, які, за даними «Детектор медіа», належать соратнику Медведчука, нардепу Тарасу Козаку.