Понад тисяча хворих на COVID за добу в Україні: які регіони в лідерах

За добу коронавірус підтвердили у 1106 людей в Україні. На Харківщині цього тижня встановлений новий рекорд — 24 липня повідомлялося про 73 випадки за добу. Минулої доби в регіоні COVID-19 підтвердили у 62 жителів.

«Ми вийшли знову на певну кількість випадків загалом по території нашої країни, але динаміка іноді змінюється. Якась область виходить в лідери, якась спускається. Оскільки є та недовіра або та невіра, або розгін фейків, що коронавірусної хвороби не існує, воно відбувається до того моменту, доки в області не відбуваються спалахи, як відбулися на Закарпатті, Львівській, Івано-Франківській областях... Харків уже сьогодні підтягується на сході — досить велика кількість реєструється щоденно випадків. Тому я ще раз всіх закликаю: дотримуватися протиепідемічних норм і чітко слідувати всім карантинним обмеженням», — сказав під час візиту на Закарпаття 24 липня головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 25 липня загалом в Україні 63 929 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1590 летальних, 35 497 пацієнтів одужали.

За добу зафіксовано 1106 нових випадків (це другий найвищий показник в країні, більше було тільки 26 червня — 1109), 611 пацієнтів одужали, 19 померли. 

Серед нових випадків доби 62 — на Харківщині.

Графіка: labcenter.kh.ua

За даними на 25 липня, Харківщина відповідає критеріям МОЗ для послаблень. 

Графіка: moz.gov.ua

На нараді за участі президента 25 липня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що на сьогодні серед лідерів за кількістю хворих — Рівненщина, місто Київ та Львівська область. Показник захворюваності зріс до 64,1 особи на 100 тисяч населення.

«За словами очільника уряду, буде звернено увагу на Закарпаття, Волинь, Львівщину та Буковину через заповнення ліжкомісць у опорних лікарнях, щоб забезпечити їхню достатню кількість. На Закарпатті заповнення становить 64%, у трьох інших регіонах — понад 40%», — повідомляє Офіс президента.

Фото: president.gov.ua

Україна має бути серед перших країн у черзі на закупівлю вакцини, заявив на нараді глава держави.  

«Наші дипломатичні контакти та світові ресурси повідомляють про те, що вакцину виготовляють уже в кількох країнах. Навіть якщо вона буде готова наступного року, Україна повинна бути серед перших країн, які матимуть змогу закупити вакцину. Ми повинні думати про це вже зараз. Весь світ шикується в черги», — сказав Володимир Зеленський.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що тримає контакт з компаніями та дипломатами з різних країн.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.