Web Analytics

Понад 9 тисяч доз вакцини Pfizer привезли на Харківщину за неналежної температури

На Харківщині помітили порушення при перевезенні вакцини Comirnaty/Pfizer. Понад 9 тис. доз поставили з порушенням холодового режиму. Їх повернули до постачальника.

Порушення під час перевезення визнали у Департаменті охорони здоров’я Харківської обладміністрації — після повідомлень у соцмережах і ЗМІ 14 липня.

На поширеному в інтернеті відео зафіксували, що в одному з контейнерів з вакциною Comirnaty/Pfizer датчик показує +12,6 градуса. Водночас, виробник радить дотримуватися температури не вище ніж -60 градусів.

У департаменті повідомили, що партію препарату від держпідприємства «Укрмедпостач» привезли до обласного аптечного складу 30 червня, загалом — 21,6 тис. доз.

«При отриманні вакцин на складі було зареєстровано порушення холодового ланцюга транспортування вакцини у двох контейнерах (9360 доз). Отримання кожної партії, що надходить до складу, фіксується на відео, яке потім направляється до ДП «Укрмедпостач», — зазначають посадовці.

Про ситуацію повідомили Міністерство охорони здоров’я. Вакцини, які перевозили з порушеннями, повернули до постачальника.

У ХОДА запевнили, що стежать за дотриманням усіх вимог перевезення і зберігання. Обіцяють, що протермінованими або транспортованими за неналежної температури вакцинами щепити не будуть.

В мережі з’явилося відео на якому відображено факт порушення холодового ланцюга транспортування вакцини...

Опубликовано Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації Среда, 14 июля 2021 г.


У Харкові відкрили п'ятий центр масової вакцинації проти коронавірусної хвороби. Наразі три центри працюють щодня, ще два — у вихідні.