Web Analytics

Помер почесний харків’янин Юрій Шрамко

Прощання з почесним громадянином Харкова і Харківської області Юрієм Шрамко відбудеться 3 травня.  

Про смерть Юрія Шрамка повідомили у прес-службі Харківської міськради, висловивши співчуття його рідним і близьким. Шрамку було 88 років. 

Як розповіли у прес-службі Харківської обласної ради, громадянська панахида відбудеться 3 травня з 11.00 до 12.00 у Палаці культури обласного управління Національної поліції (вулиця Жон Мироносиць, 13).

Фото: city.kharkov.ua

Юрій Шрамко народився 2 листопада 1930 року в селищі Червоне на Житомирщині. У 1953 році він закінчив філософський факультет Київського державного університету імені Шевченка, ставши викладачем філософських дисциплін. З 1980 по 1987 рік очолював обласне управління Комітету державної безпеки. У 1993 році став заступником голови правління, а рік потому — головою правління одного з перших комерційних банків України «Реал Банк». З 2012 року був віце-президентом банку «Грант».

Шрамко обирався депутатом Верховної Ради УРСР у 1985-1990 роках. Він був віце-президентом Харківського банківського союзу, головою правління регіонального благодійного фонду «Правопорядок», керівником Центральної Ради українського об’єднання військовослужбовців запасу у відставці. Юрія Шрамка також обрали почесним громадянином Харкова і Харківської області.

Читайте MediaPort у Telegram