Помер лідер гурту «Мертвий півень» Місько Барбара

Український музикант, театральний актор Місько (Михайло) Барбара раптово помер 11 жовтня в Харкові. Йому було 49 років.

Про смерть Барбари повідомив Андрій Садовий, мер рідного міста артиста — Львова.

«11 років Львів прокидався з ним на Флюгерах Львова. А тепер прийшов час прощатись. Помер український музикант Місько Барбара. Світла пам’ять», — написав Садовий у Facebook.

11 років Львів прокидався з ним на Флюгерах Львова. А тепер прийшов час прощатись. Помер український музикант Місько Барбара Світла Пам’ять

Опубликовано Андрій Садовий Понедельник, 11 октября 2021 г.

Дружина співака Світлана Олешко розповіла, що Барбара несподівано та спокійно помер удома. За ї словами, він був здоровим, мав великі плани на майбутнє, пише «Українська правда».

«Напередодні вони викликали швидку, Барбара себе погано почував — швидка приїхала, нічого не діагностувала. Наступного ранку вокаліст помер. Олешко наголошує, що не знає причин смерті — їх встановить розтин», — зазначає видання.

Коли відбудеться прощання, повідомлять пізніше.

Місько Барбара (ліворуч) на сцені «Арабесок». Фото зі сторінки театру у Facebook

Місько Барбара був співзасновником гурту «Мертвий півень», створеного у Львові у 1989 році. З 1998-го мешкав у Харкові: грав у театрі «Арабески», давав концерти, записував альбоми — зокрема разом з письменником Юрієм Андруховичем.

Фото на головній: Facebook/Місько Барбара

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.