Web Analytics

Помер колишній гендиректор Харківського авіазаводу Науменко

Пішов з життя колишній гендиректор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Павло Науменко. Йому було 57 років.

Про смерть Павла Науменка повідомила 11 січня пресслужба ХДАВП.

«З сумом повідомляємо, що на 58-му році життя раптово помер колишній генеральний директор ХДАВП Павло Науменко», — мовиться у повідомленні.

Фото: Facebook/Павло Науменко

Науменко прийшов на Харківській авіаційний завод у 1988 році, одразу після вишу. Починав майстром в агрегатно-складальному цеху — у часи, коли запускали в серійне виробництво літак Ан-72.

У липні 2002-го — очолив підприємство. На посаді гендиректора працював до травня 2007-го.

«Став лауреатом нагороди Aviation Week and Space Technology (США) за успіхи в просуванні на міжнародному ринку Ан-140 ― першого пасажирського літака, який було розроблено та вироблено в незалежній Україні», — нагадують у ХДАВП.

Павло Науменко був кандидатом технічних наук, академіком Інженерної академії України, доцентом Національного аерокосмічного університету (ХАІ). Також — автором статей про авіацію та авіабудування, книги «Щоденник авіатора. Початок». 


Науменко також був визнаний винним у кримінальній справі про розтрату. Докладніше про це — в архівних матеріалах «МедіаПорта»