Web Analytics

Поліція розслідує зникнення волонтерів у Вовчанську: ймовірно, один загинув

Під час наступу окупаційних військ на Вовчанськ зникли двоє волонтерів, які хотіли евакуювати місцеву родину, поліція має інформацію, що в чоловіків стріляли російські військовослужбовці.

Про це повідомив начальник Слідчого управління Поліції Харківської області Сергій Болвінов.

«Цими днями, поки точилися бої за місто, двоє волонтерів на власній машині поїхали до Вовчанська, щоби евакуювати звідти місцеву родину. Але до адреси вони так і не доїхали — зникли. Ми вже розслідуємо цю справу, та на жаль, за попередньою інформацією та даними від свідків, хлопців розстріляли російські військові. Один з них, ймовірно, поранений, другий — не вижив», — розповів керівник слідства.

За інформацією Болвінова, свідок у справі про зникнення волонтерів і сам став жертвою російських військовослужбовців. 

«19-річний парубок приїхав до Вовчанська на допомогу бабусі, хотів вивезти рідних. Поки збирали речі, до будинку увірвалися озброєні російські військові, хлопця роздягли та кинули до підвалу. Він намагався тікати — тоді по ньому відкрили вогонь. Дивом вцілів, росіяни погрожували його вбити та знову зачинили. Звільнитися він зміг лише вночі, після того, як військові пішли з будинку. І хлопець, і його бабуся вже в безпеці, їх евакуювали», — говорить начальник Слідчого управління.

Обстріли міста не припиняються.

«Щільні обстріли, атаки КАБами по звичайних будинках та справжні звірства там, куди встигли дійти, — «рускій мір» активно зазіхає на Вовчанськ. Їхні жертви — цивільні люди, які просто хочуть жити вдома», — додав Болвінов. 

12 травня російські військові прострелили руку жителя Вовчанська на околиці міста. 

13 травня стало відомо, що військовослужбовці рф з 11 травня утримували в погребах і, можливо, продовжують утримувати цивільних жителів Вовчанська.  

Чільне фото: ілюстративне/Сергій Болвінов/Facebook

Блок новин за темою

Новини за темою