Web Analytics

Поліція евакуювала з Куп'янського району сімох дітей

Сімох дітей віком від двох до 11 років вивезли до Харкова з Куп'янського району, який постійно обстрілюють російські окупанти. 

Про евакуацію 27 квітня повідомила поліція Харківщини

Людей вивезли з сіл Піщане, Березники та Кучерівка.

«Правоохоронці евакуювали з села Піщане жінку з 5 та 11-річними дітьми, з села Кучерівка евакуйована жінка з 4 та 10-річними дітьми, з села Березники — жінка з трьома дітьми 2, 4 та 6 років. Їх доставили до Харкова та надали житло», — повідомили в облуправлінні поліції. 

Фото: Поліція Харківщини

Як уточнили у поліції, евакуація триватиме, поки усіх дітей не вивезуть до безпечних місць.

Ситуація в Куп'янському районі

Майже щодня російські окупанти б'ють по населених пунктах Куп'янського району. Сьогодні вранці обстріляли центр Куп'янська з реактивної артилерії. 

«О 6:45 ранку російські окупанти завдали удару з РСЗВ по центру Куп'янська. Пошкоджено приватний будинок, гаражі, сталися пожежі. Знищено 4 автомобілі. На щастя, обійшлося без постраждалих», — повідомили в Харківській ОВА. 

Через постійні російські обстріли у березні у Куп'янському районі оголосили обов'язкову евакуацію. Людям надають житло у гуртожитках Харкова. 

Читайте також: «Дворічної немає, а люди сидять», — керівник загону евакуації Червоного Хреста України на Харківщині Ігор Клименко