Поліція шукає, хто засмітив пам'ятний знак УПА в Харкові

Пам’ятний камінь на честь воїнів УПА в Молодіжному парку засипали будівельним сміттям, коробками із залишками їжі, банками. Поліція з'ясовує, хто це зробив.

Про подію повідомив зранку 8 квітня керівник громадської організації «Світанок» Вадим Поздняков.

«І знову пам'ятник УПА в Харкові. У 100 метрах від Київського районного відділку поліції», — написав він на своїй сторінці в Facebook, додавши фото.

У відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області розповіли, що після повідомлення про інцидент місце події оглянули оперативники.

«Встановлено, що невідомі закидали пам’ятник у парку «Молодіжному» будівельним сміттям, коробками з залишками їжі, банками та іншим сміттям», — зазначили в поліції.

Правоохоронці шукають людей, які це зробили. Відомості щодо події внесли до в Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень Київського райвідділу.

Камінь із табличкою на честь воїнів УПА в Харкові вже неодноразово піддавався нападам. Він двічі зникав — в 2006 і 2013-му. На його місці активісти встановили хрест, в лютому 2014-го року невідомі знищили і його. У грудні 2014 го пам'ятний знак підірвали, проте пізніше активісти встановили замість нього новий. Камінь неодноразово обливали фарбою, малювали на ньому свастику.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.