Web Analytics

Поліція шукала вибухівку в Каразінському університеті та будівлі ХОДА

Правоохоронці евакуювали 150 людей. Жодних вибухових речовин не знайшли.

Про закладення вибухівки в будівлях Харківського національного університету імені Каразіна і Харківської обладміністрації силовикам повідомили 19 вересня, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.  

Установи перевірили кінологи та вибухотехніки. Вони оглянули 28 тис. кв. м приміщень і території навкруги, евакуювали 150 людей. Жодних вибухових речовин не знайшли.

Фото: hk.npu.gov.ua

Того ж дня вибухівку шукали в будівлі на вулиці Сумській, 1. Евакуацію там не проводили. Правоохоронці оглянули 800 кв. м, жодних небезпечних предметів також не знайшли.

Відомості про ці події зареєстрували в Київському і Шевченківському відділах поліції. Стосовно ХНУ та ХОДА — вирішують питання щодо кваліфікації порушень за Кримінальним кодексом України.

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, будівлю міськради та районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. В одному з останніх випадків, 10 вересня, невідомий заявив про замінування одночасно понад 400 закладів. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

Читайте MediaPort у Telegram