Web Analytics

Поліція порушила провадження через витік інформації після стрілянини на Клочківській

Інформація про результати обшуку на дачі у нападника з вулиці Клочківської, де 25 жовтня сталася стрілянина, з'явилася в одному з Telegram-каналів ще до того, як про це повідомила поліція. 

Про відкриття провадження у зв'язку із розголошенням даних досудового розслідуванння сьогодні на брифінгу повідомив начальник Головного управління Нацполіції у Харківській області Валерій Сокуренко

«Так сталося, мені дуже про це говорити прикро, що інформація по тому, що вилучено, інформація про проведену ДНК, я не знаю, правдива чи неправдива (відносно ДНК взагалі немає чого говорити...), але ця інформація в мережі з'являлася раніше, ніж бачили деякі правоохоронці. Призначено службове розслідування, і той Telegram-канал, який перший це виклав, вносимо кримінальне провадження в ЄРДР, буде проведена і службова перевірка причетності наших службових осіб до вчинення цього злочину, розголошення таємниці слідства. Те, що зроблено, ми вважаємо, зроблено навмисно і воно тільки шкодить», — сказав Сокуренко.

Інформація про вилучену зброю з'явилася у Telegram-каналі під назвою «РАКЛЫ». Два повідомлення містять 12 фотографій. Скріншот t.me/rakly

За словами начальника обласного управління поліції, під час обшуку у Руській Лозовій у недобудованому дачному будинку знайшли один з найбільших арсеналів зброї на Харківщині, виявлених поліцією до цього часу, з різними видами озброєння: гранати, гранатомети, огнемети, предмети, схожі на стрілецьку зброю — автомати, гвинтівки тощо. 

Уся зброя буде перевірятися на причетність до злочинів, серед яких вбивства бізнесменів Юрія Димента у 2016 році та Едуарда Аксельрода у 2017-му. 

Брифінг керівництва поліції Харківщини транслювало Суспільне у Facebook.

Читайте такожСтрілок з Клочківської підірвав себе при переслідуванні поліцією

Подробиці брифінгу читайте на сайті «МедіаПорта» пізніше.