Web Analytics

Полегшать евакуацію цивільних: рятувальникам Харківщини передали нові мікроавтобуси

Харківській гарнізон ДСНС отримав п’ять нових мікроавтобусів. Придбати транспорт допомогли німецькі партнери.

П’ять сучасних вантажопасажирських та пасажирських мікроавтобусів рятувальникам передали 17 квітня, повідомили у Головному управлінні ДСНС у Харківській області.

«Вони були придбані для збільшення логістичних можливостей рятувальних підрозділів, — розповіли у ДСНС. — Ці автомобілі також допомагатимуть швидше і ефективніше проводити евакуацію цивільного населення із зони активних бойових дій та прифронтових районів».

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області

Автівки придбали коштом Федерального міністерства внутрішніх справ Німеччини та за сприяння німецького Федерального агентства з технічної допомоги (THW).

«Виникла потреба у пасажирському транспорті. Тоді я звернулась до посла пані Анки Фельдгузен. Її реакція була миттєвою. За два тижні ми вже мали рішення щодо цих п’яти автобусів, три з яких пасажирські, два — комбіновані. Фактично, від запиту до передачі пройшло півтора місяці — це дуже швидко», — каже почесна консулка Німеччини в Харкові Тетяна Гавриш.

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області

У ДСНС зазначають, що від російських обстрілів постраждала більша частина саме логістичної техніки.

«Такий транспорт вкрай необхідний для роботи на деокупованих територіях», — зазначив начальник облуправління ДСНС Олександр Волобуєв.

Загалом МВС Німеччини та агентство з технічної допомоги передали рятувальникам допомогу на 43 млн євро — техніку, генератори, автомобілі, захисне спорядження.


Партнери з Чехії передали Харкову трамваї й автобуси, щоб замінити пошкоджений від російських обстрілів міський транспорт.