Поблизу Оперного театру в Харкові відкриється багаторівневий паркінг

У саду Шевченка завершили будівництво семиповерхового паркінгу більш ніж на 200 місць. Його планують відкрити 17 серпня.

Паркінг, який побудували поруч з Оперним театром, відкриється увечері 17 серпня, повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

Будівлю звели із з монолітних залізобетонних плит. Вона має один підземний поверх, і шість — над землею.

Паркінг розрахований на 200 місць, ззовні облаштували ще 70. Планується, що він працюватиме цілодобово.

Тариф становитиме 5 гривень на годину.

Фото: city.kharkov.ua

Як зауважив директор КП «Харківпарксервіс» Дмитро Мандриков, що сама ідея будівництва була пов'язана з труднощами — через інтенсивний рух транспорту вулицею Сумською, на ділянці від Оперного театру до станції метро «Історичний музей».

«Там вузька дорога, і припарковані на узбіччі з порушенням правил дорожнього руху автомобілі зменшують пропускну здатність цієї ділянки дороги. Тому ефективність роботи паркінгу багато в чому залежатиме від ефективної роботи поліції та контролюючих органів, які стежать за дотриманням правил паркування», — зазначив Мандриков.

Проєкт будівництва паркінгу


Паркінг почали зводити у 2018 році, під час реконструкції саду Шевченка. Заради будівництва почали вирубувати дерева, це викликало незадоволення низки харків’ян та акції протесту.

Сад Шевченка реконструювали з 2016 року. Основну частину відкрили у липні 2019-го, «Каскад» — до Дня міста, 23 серпня

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.