Web Analytics

Побачив дим і кинувся на порятунок: харківський рятувальник поза службою допоміг колегам

Командир відділення 27-ї частини ДСНС Олексій Моргун допоміг двом чоловікам вийти з палаючої квартири.

Пожежа сталася 21 вересня близько 14.40 на вулиці Героїв Праці в Харкові, повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Харківській області. Горіла квартира на першому поверсі житлової дев’ятиповерхівки.

До місця події доправили дві бригади рятувальників. Одночасно пожежу помітив зі свого вікна сержант Олексій Моргун, командир відділення 27-ї частини ДСНС, який тоді перебував поза службою. Він також рушив на допомогу.

«Коли він дістався місця події, мешканець палаючої квартири вже встиг передати через вікно свою чотирирічну доньку людям, що перебували назовні. Сам батько таким чином не вийшов, бо хотів знайди в диму і врятувати свого 65-річного тестя. Оцінивши небезпеку обом людям, рятувальник, ризикуючи життям, потрапив через вікно до квартири, зачинив двері палаючої кімнати, щоб уповільнити розповсюдження полум’я, відшукав чоловіків і направив їх до виходу», — розповіли у ДСНС.

Фото: kh.dsns.gov.ua

У цей час приїхала бригада рятувальників. За півтори години вони повністю погасили пожежу.

Врятовані чоловіки, 30 і 65 років, не постраждали. Вогонь знищив домашні речі в одній з кімнат. Наразі експерти з’ясовують причину пожежі та розмір збитків.

Читайте MediaPort у Telegram