Web Analytics

Підозрюваного у пораненні поліцейського в Харкові побили в СІЗО — адвокат

До взятого під варту 41-річного чоловіка, підозрюваного у заподіянні умисних тяжких ушкоджень 35-річному харків'янину, працівнику поліції, співкамерники в харківському СІЗО застосували силу, повідомив адвокат підозрюваного Максад Бегенчев.

Сьогодні він зустрічався з підозрюваним у Харківській установі виконання покарань № 27 на Полтавському Шляху. 

«Про цей факт я сьогодні дізнався, коли прийшов на зустріч з ним і побачив його жахливий стан. Він сильно побитий: обличчя, гематома ока, поранення по всій голові, закривавлений. Наскільки я розумію, підозра на перелам ребра, він сам на це скаржився», — розповів «МедіаПорту» Максад Бегенчев. 

Зі слів адвоката, таким чином підозрюваному, на його думку, помстилися за його вчинок щодо поліцейського.  

«Били його співкамерники, і він лишається в цій же камері. Я говорив з адміністрацією СІЗО. Вони кажуть: ми тут ні при чому, обов'язково з цим розберемося», — сказав адвокат.

Захисник просив адміністрацію СІЗО надати дозвіл на те, щоб пронести телефон до камери, сфотографувати підозрюваного, але такого дозволу не отримав: «Є власноруч відібрані пояснення клієнта». 

В поясненні він пише, що перебуває у камері ще з шістьма затриманими. Один з них почав розмову «з претензіями, після чого вдарив по обличчю, локтем», після цього били інші співкамерники. Зі слів підозрюваного, останнє, що він пам'ятає перед втратою свідомості, що один зі співкамерників замахнувся табуретом. 

Адвокат направив клопотання слідчому судді Жовтневого районного суду з проханням провести негайне медичне освідування, надати медичну допомогу, забезпечити підзахисному безпеку, також планує зустріч з регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і готує заяву до поліції. 

«МедіаПорт» намагається зв'язатися з прес-службою Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та відділом комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області. 

UPD 17.29 Речниця поліції Харківщини Оксана Калмикова пообіцяла з'ясувати інформацію.

UPD За словами Калмикової, станом на 17.40 до райвідділів не надходило заяв з цього приводу: «Ми беремо ситуацію на контроль, інформація буде перевірятися».

Конфлікт між 41-річним водієм Ford Олексієм Безруком та 35-річним Євгеном Лободою, працівником поліції, стався вранці 6 травня у дворі на пр. Перемоги, 64. За даними слідства, поліцейський йшов на роботу і зробив зауваження водію таксі, який неправильно запаркував автомобіль. Внаслідок конфлікту водій почав стріляти в бік Євгена Лободи з револьвера під патрон Флобера. Частина куль, за повідомленням прокуратури, потрапила в голову і серйозно травмувала потерпілому мозок, він у тяжкому стані. Водій визнає, що стріляв. Йому оголосили про підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та 8 травня взяли під варту.

8 травня підозрюваного у стрілянині взяли під варту

За даними поліції, поранений поліцейський переніс три операції і залишається у тяжкому стані. Його колеги оголосили збір коштів. 

Теги: