Web Analytics

Під час сутичок на ринку «Барабашово» у Харкові побили телеоператора

На території ринку «Барабашово» стався конфлікт між двома групами людей. Поліція залучила спецпідрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку «ТОР». За попередньою інформацією, троє людей, серед яких телеоператор, отримали травми. 

Конфлікт стався сьогодні близько 19.20, повідомили у Головному управлінні поліції у Харківській області

«Група невідомих у кількості 50 осіб зайшли на територію ринку для з’ясування спору майнового характеру з підприємцями. Згодом перемови перейшли у конфліктну ситуацію. За розпорядженням начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерія Сокуренка, який особисто прибув на місце події, для припинення протиправних дій були направлені посилені наряди спецпідрозділів поліції». 

«Троє громадян отримали легкі тілесні ушкодження», — повідомляють у поліції. 

Під час конфлікту постраждав телеоператор програми «Вісті» (виходить на каналі Triolan) Вадим Макарюк, повідомила «МедіаПорту» журналістка Анна Черненко. З травмами голови його доправили до лікарні невідкладної допомоги. Оператору, за її словами, розпилили в обличчя газовий балончик та розбили камеру. 

Після сутичок близько двадцяти підприємців перекрили рух транспорту біля торговельного центру. Поліція направляє машини в об'їзд. 

На місці події залишаються близько 100 співробітників батальйону особливого призначення та спецпідрозділу патрульної поліції з охорони громадського порядку «ТОР», зазначають в поліції.

Затриманих немає. Заяв до поліції поки ніхто не направляв. 

Інформацію внесли до Журналу заяв і повідомлень Московського відділу поліції. 

UPD 23.40 Адміністрація ТЦ «Барабашово» зробила заяву, у якій повідомляє, що силовий конфлікт стався між представниками «Національного корпусу» та підприємцем, ветераном АТО, який орендував магазин на території ринку. За інформацією ТЦ, представники «Нацкорпусу» захопили магазин підприємця. 

«Речі були просто виставлені, коли орендатор прийшов і його не впустили, він звернувся до ветеранських організацій, побратимів за допомогою, адміністрація ринку викликала поліцію»,  —  повідомляє прес-служба ТЦ. 

Магазин продовжували блокувати, сталася бійка, в якій постраждав в тому числі телеоператор. 

Телеоператора Вадима Макарюка доставили до лікарні. Фото: facebook.com/barabashovo/

На фото, які опублікували представники торговельного центру, у однієї людини розбита голова. У телеоператора — травми обличчя, забиття ноги. 

Адміністрація ТЦ вимагає реакції правоохоронних органів:

«Ми чекаємо, що правоохоронні органи втрутяться в ситуацію, будуть відкриті кримінальні справи...».

На сесії 30 травня депутат облради Андрій Стронов заявив про спроби рейдерських захоплень на ринку і просив силові органи відреагувати. Почесний президент компанії АВЕК Олександр Фельдман цього тижня випустив звернення, у якому звинуватив у рейдерстві з боку «радикально налаштованих молодих людей», «які використовують гасла і символіку політичної партії «Національний корпус».