Під час пожежі у ТРЦ в центрі Харкова евакуювали близько 200 людей

У нещодавно відкритому торговельно-розважальному центрі «Нікольський» увечері 24 травня сталася пожежа. Полум’я швидко погасили, ніхто не постраждав.

Рятувальників викликали до торговельного центру на вулиці Пушкінській близько 22:30, розповіли у Головному управлінні ДСНС у Харківській області.

До ТРЦ відправили дві бригади пожежних на автоцистернах, і одну — на автодрабині. Коли вони приїхали, на відкритий лоджії на третьому поверсі іззовні будівлі горіли залишки будівельного сміття. Полум’я охопило приблизно 4 кв. м.  

Фото: kh.dsns.gov.ua

«Ще до прибуття вогнеборців персонал торговельного центру евакуював близько 200 відвідувачів», — зазначили у ДСНС.

Пожежу повністю погасили менш ніж за пів години. 


В адміністрації ТРЦ «Нікольський» кажуть, що через паління в забороненому місці спалахнув картон.

«Винних уже шукаємо, і вони будуть покарані», — заявили у ТРЦ. 

Усі протипожежні системи спрацювали злагоджено. Будівля не пошкоджена, торговельний центр працює, як зазвичай.

Шановні відвідувачі, ви уже, мабуть, чули, що у нас вчора було не гаряче, але тепленько) ⠀ Зобов‘язані сповістити, що...

Опубликовано ТРЦ "Nikolsky" Вторник, 25 мая 2021 г.


ТРЦ «Нікольський» відкрили 21 травня. Будівництво затягнулося майже на 15 років — роботи призупиняли через судові процеси, зміну власників, пошук інвесторів тощо. Тривалий час на місці майбутнього торговельного центру був лише котлован.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.