Web Analytics

Під час доставки медикаментів на позиції ЗСУ загинула військова з Харківщини

Бойовий медик з Харківської області Клавдія Ситник отримала смертельні поранення внаслідок обстрілу позицій української армії у Луганській області 1 лютого. 

Бойовики обстріляли українських військових поблизу Новотошківського, інформує пресцентр штабу операції Об'єднаних сил

«Під час доставки медикаментів на позицію, жінка потрапила під ворожий обстріл та отримала множинні осколкові поранення, несумісні з життям», — йдеться у повідомленні пресцентру ООС. 

Загинула 33-річна Клавдія Ситник. Вона служила у 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр».

«Вона загинула від наскрізного уламкового поранення в грудну клітину зліва, коли несла ліки хворому бійцю. Клавдія була у засобах захисту. У цей час цю ділянку фронту обстрілювали з мінометів, станкових та ручних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Експерти ще встановлюють, уламком від якого саме снаряду було вбито нашого медика», — повідомляють у 93-й бригаді. 

Сьогодні ми втратили бійця. Від обстрілу терористичних збройних формувань у районі Новотошківського Луганської області...

Опубліковано 93-тя ОМБр Холодний Яр Субота, 1 лютого 2020 р.

Клавдія народилася у селищі Зачепилівка на Харківщині. Мала медичну освіту — закінчила Красноградський медколедж, була фельдшеркою, проходила практику у швидкій.

Сержант Клавдія Ситник прийшла на службу у 2017 році. Фото 93-ї ОМбр

У війську — з 2017 року. Служила за контрактом спочатку у 54-й окремій механізованій бригаді, а від жовтня 2019-го у 93-й ОМбр. 

У родині Клавдії залишилися донька 12 років, батьки і молодша сестра. 

У січні 2020 року Харківська область втратила двох бійців — Олексія Кучкіна з Богодухівського району і Василя Муху з Борівського.