Перевірка документів та огляд авто: СБУ проводить навчання у Харкові

У Харкові 30 червня проходять антитерористичні навчання. Силовики попереджають про можливі незручності та просять мати при собі документи, що посвідчують особу.

Про проведення навчань повідомили у пресслужбі Управління СБУ в Харківській області

«30 червня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Харківській області проводитиме планові антитерористичні навчання. Тренування відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних», — кажуть у СБУ.

Силовики просять з розумінням поставитися до можливих незручностей: перевірки документів, догляду автомобілів тощо.

«Усі дії відбуваються у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини», — запевняють правоохоронці.

Харків'ян також просять мати при собі документи, що посвідчують особу.

30 червня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Харківській області...

Опубликовано Управління СБ України в Харківській області Вторник, 29 июня 2021 г.

У  середині квітня на Харківщині розпочались масштабні антитерористичні навчання. Правоохоронці планували охопити всі райони, приділивши особливу увагу прикордонню.

У тренуваннях, окрім СБУ, брали участь підрозділи Національної гвардії, поліції, прикордонної служби, Військової служби правопорядку, співробітники прокуратури.

Фото на головній: Facebook/Служба безпеки України

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.