Web Analytics

Переносити намет не будемо, готові до суду — організатори намету

Представники громадськості, які облаштували намет «Все для перемоги» на площі Свободи, відмовляються від пропозиції Харківської міської ради перенести намет на площу Захисників України. 

Про це кореспонденту «МедіаПорта» сказали співкоординатор харківського Євромайдану Ігор Рассоха та співорганізатор намету Борис Редін. 

«Ми переносити намет не будемо. Це ключове місце. Місце, звідки двічі проросійські сили штурмували Харківську обласну державну адміністрацію. Двічі намагалися взяти владу у Харкові. Звичайно, треба стояти там. Ми нагадуємо з одного боку, що йде війна, друге — що Харків це українське місто», — сказав Ігор Рассоха

«Нехай позиваються», — додав він. 

«Ми з цього місця не підемо ні на крок», — сказав Борис Редін

15 травня погоджувальна комісія міськради запропонувала перенести проведення масового заходу з використанням намета з пл. Свободи на пл. Захисників України. «У разі відмови доручити Юридичному департаменту Харківської міської ради у встановлений термін забезпечити підготовку і подачу матеріалу до Харківського окружного адміністративного суду», — повідомили у міськраді. 

Площа Захисників України (до перейменування пл. Повстання) розташована в районі однойменного метро у Слобідському районі. 

Читайте також: Міськрада вимагає від організаторів намету прибратися з площі Свободи за три дні