Web Analytics

Пенсії на звільнені території Харківщини поки привозитиме «Укрпошта»

У деяких деокупованих громадах Харківської області вже почали видавати пенсії. Для цього організували роботу пересувних поштових відділень.

Пенсії вже почали видавати жителям Балаклії та села Гракове Чугуївського району, повідомили у Харківській обладміністрації.

Для цього «Укрпошта» організувала пересувні відділення, які приїжджають з усім обладнанням. В ОВА пояснили: зараз, коли більшість банкоматів на звільнених територіях ще не працює, єдина можливість для людей — отримувати гроші готівкою.

Подібним чином пенсії невдовзі видаватимуть і в решті деокупованих населених пунктів Балаклійської та Чкаловської громад.

Фото: kharkivoda.gov.ua

У Балаклії та Граковому кошти починають видавати за весь період окупації, розповів президент Володимир Зеленський.

«Разом з нашими військами, з нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя. Як приклад — у Балаклії, у Граковому вже почалася видача пенсій одразу за п’ять місяців, за той час, коли ми просто не могли здійснити виплати через окупацію. І всі українські пенсіонери на звільненій території отримають виплати», — запевнив він.

Згодом з’явиться можливість отримати й інші соціальні виплати.


Кабінет міністрів збільшить компенсації за програмою «Прихисток». Українці, які безкоштовно надають житло переселенцям, з 1 жовтня отримуватимуть по 900 грн за місяць замість 450.