Пам'ять про жертв політичних репресій

Вчора був День вшанування пам'яті жертв політичних репресій.

Харківські реґіонали не приховують своє антиукраїнське обличчя. П‘яніючи від тимчасового повновладдя, діти й онуки тих, хто чинив репресії під червоним прапором комунізму, провадять сьогоднішню політику соціяльного геноциду українців. Свідчення тому – відсутність будь-яких, хоча би «протокольних» заходів цього дня. Навіть не приспущено державні прапори на державних установах, не зважаючи на вимогу Закону.

Таким чином, місцеві князьки й царки плюють в душу всім українцям. Показово, що це відбувається в Харкові – колишній столиці УСРР, з якої віддавали злочинні накази про знищення цвіту Української нації.

За президентства Ющенка до цього пам‘ятника приходили представники «помаранчевої» облдержадміністрації. Хай їхній візит обмежувався покладанням квітів, але сама увага тодішньої влади до цього дня була. А скільки промовців від скількох партій та громадських організацій було тут ще рік тому. Це навіть не смішно, але поведінка т.зв. націонал-демократів нагадує цитату з однієї совєцької комедії: «А чиїх зараз влада у місті?».

Ось і справжня ціна щирості їхніх національних почуттів!

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.