Web Analytics

«Отримаєте відповідь»: Кернес на пропозицію «антикорупціонерів» про примирення

Харківський міський голова Геннадій Кернес не вважає, що чинні тарифи на проїзд поза законом. Відповідь на пропозицію представників громадської організації «Харківський антикорупційний центр» про примирення у судовому спорі щодо тарифів міськрада надасть письмово. 

Депутат Харківської міськради і член ГО «Харківський антикорупційний центр» Ігор Черняк на сьогоднішній сесії нагадав, що минулого тижня на сайті Харківської міськради і в муніципальній газеті були повторно опубліковані проекти рішення з приводу підвищення тарифів. На його думку, це свідчить, що представники міськради визнають посилання на рішення виконкому «у новій редакції» незаконним. 

«Тобто виконком Харківської міськради для затвердження або перезатвердження цих тарифів вибрав ту процедуру, яка передбачена законом, і пішов за цією процедурою. Почав її правильно, так, як належить. Наші позовні вимоги стосувалися цих порушень, тому за великим рахунком вже втрачається сенс у цих судових процесах, — заявив Ігор Черняк. — Але є одна річ — ті суми коштів, які були переплачені харків'янами за рішенням, що було прийнято з порушенням процедури. Саме тому ми минулого тижня звернулися з офіційною заявою про примирення до виконкому Харківської міської ради і ці документи були подані на ім'я Геннадія Адольфовича, але, на жаль, жодної відповіді ні поштою, ні в судових засіданнях, ми не отримали. Ми пропонуємо спільно виробити механізм компенсації цих коштів».

Геннадій Кернес пообіцяв, що відповідь Черняку буде відправлена «в рамках чинного законодавства». По суті питання сказав: робити висновки зарано.  

«Ми отримали вашу пропозицію, ви отримаєте відповідь. Те, що стосується судових суперечок, я б не поспішав з такими висновками, які робите ви. Поясню чому: тому що я вважаю, що є сформована практика, але сьогодні вже є практика інших міст, які теж пішли таким же шляхом, як і ми пішли, і ми хочемо об'єднатися у досягненні цього успіху, — сказав Геннадій Кернес. — Тому давайте не будемо з’ясовувати — хто правий, хто винуватий — сьогодні люди спокійно їздять, працює метро, працює електротранспорт. Дякую вам за вашу тишу. Засідання закінчено».

Чому міськрада вдається до повторного розгляду питання про тарифи на виконкомі, кореспондент «МедіаПорта» після сесії спитав у заступника Харківського міського голови з питань інфраструктури Євгена Водовозова. Відповідати по суті він відмовився, пославшися на те, що документи готував інший профільний заступник, з питань економіки. Сказав тільки те, що з запропонованою пропозицією згоден. 

«Я не коментую це. Це наша робота поточна. Я його не публікую, ви не за адресою ставите питання», — сказав Водовозов. 

— Ви за сферу інфраструктури не відповідаєте? 
— Ще раз! Тон змінить. Це виносить Департамент економіки, а не Департамент інфраструктури.
— Ви не у кооперації працюєте? 
— У даній ситуації почитайте уважно проект рішення. Я думаю, що ви знайдете для себе відповідь.
— Тобто це не про транспорт, який вам підпорядкований? 
— Виносить інший департамент. Мій колега Фатєєв Михайло Іванович. Я не буду коментувати його рішення. 
— Але це питання про транспорт, який відноситься до ваших повноважень. 
— Ви ставите питання? Я його візував! Все! 
— Чому ви його візували? 
— Тому що я з ним згоден. 

Читайте також: Що там E-ticket