Web Analytics

Ошукував військових, які хотіли купити авто: суд розгляне справу жителя Лозової — прокуратура

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо жителя Лозівського району Харківщини, підозрюваного в шахрайстві. За даними слідства, він ошукав бійців Сил оборони майже на 1,2 млн грн.

Підозрюваний — 31-річний житель Лозової, повідомили в Харківській обласній прокуратурі. Раніше його вже неодноразово судили за майнові злочини.

Як стверджують слідчі, чоловік вирішив «підзаробити» на автомобілях, які потрібні військовим і волонтерам.

«Він розміщував в інтернеті фейкові оголошення про продаж позашляховиків. Фактично ж автомобілів не мав, як і наміру укладати чесну угоду. Коли на оголошення відгукувались потенційні покупці, його спільник узгоджував з ними деталі покупки та повідомляв про необхідність внести передплату. Одразу після зарахування грошей на картку «продавець» переставав виходити на зв’язок», — йдеться в повідомленні прокуратури.

Фото: Харківська обласна прокуратура

Слідству вже відомо про 13 потерпілих, усі — військові. Загальна сума шкоди — майже 1,2 млн грн.

Лозівчанина звинуватили в шахрайстві — за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України, яка передбачає до трьох років ув’язнення. Справу розглядатимуть у Лозівському міськрайонному суді Харківської області.

Чоловік під вартою. Правоохоронці шукають його спільника.


Наприкінці жовтня в Харкові блокували канал незаконного виїзду військовозобов'язаних за кордон — чоловіки видавали «волонтерів», які нібито їдуть за гуманітарною допомогою.

Фото на головній: Лозівський міськрайонний суд

Блок новин за темою