Web Analytics

Опалювальний сезон у Харкові розпочнеться 15 жовтня

Через досить теплу погоду КП «ХТМ» цього року не доведеться розпочинати опалювальний сезон передчасно.

Про це розповів сьогодні на пресконференціі генеральний директор «Харківських теплових мереж» Сергій Андрєєв.

Він зазначив, що підприємство повністю готове до пуску тепла і почне його відразу після розпорядження міського голови Геннадія Кернеса.

«За нормами, якщо температура зовнішнього повітря тримається нижче 8 градусів протягом трьох діб до 15 жовтня, то опалювальний сезон починається раніше. Якщо ж температура вище, то опалювальний сезон у будь-якому випадку починається з 15 жовтня. Цього року, судячи з усього, так і буде», — каже Андрєєв.

Якщо потім температура повітря буде вище за нормативну, «Тепломережі» регулюватимуть подачу теплоносія, сказав гендиректор «ХТМ».

Сергій Андрєєв також зазначив, що договір на постачання газу з НАК «Нафтогаз України» вже підписаний — це також дозволить не зволікати зі стартом опалювального сезону.

«Нагадаю, що система теплопостачання Харкова дуже розгалужена, і пуск тепла на все місто займе близько двох тижнів», — додав він.

За даними «ХТМ», за шість місяців на підготовку теплосистем Харкова спрямували 700 млн грн, а за підсумками року ця сума складе 930 млн грн.

Минулого року опалювальний сезон у Харкові також стартував 15 жовтня. Проте проблеми з підключенням спостерігались й у листопаді.