Web Analytics

Олена Зайцева подала апеляцію на вирок суду

26 березня до Київського райсуду Харкова надійшла апеляція обвинуваченої Олени Зайцевої та її захисниці. Інтереси Зайцевої тепер представляє Юлія Плетньова. 

Інформацію про надходження апеляційної скарги до Київського райсуду «МедіаПорту» підтвердила керівниця апарату суду Наталія Бардіна. Що в ній, вона не уточнила. Далі апеляцію скерують до Харківського апеляційного суду. 

Юлія Плетньова не відповідає на телефонні дзвінки «МедіаПорта». У коментарі UA: Харків вона підтвердила, що відсьогодні представляє інтереси Зайцевої. Детальніше позицію обіцяла озвучити за кілька днів. 

Олена Зайцева та Геннадій Дронов у Київському райсуді, січень 2019 року. Фото: Павло Пахоменко

В суді першої інстанції Олену Зайцеву захищали три адвокати — Юлія Козир, Євгеній Мельниченко та Максим Стець. Минулого тижня адвокатка Юлія Козир повідомила кореспонденту «МедіаПорта», що більше не бере участі у справі. Адвокат Євгеній Мельниченко сьогодні підтвердив, що теж не представляє інтересів Зайцевих. Максим Стець від коментарів телефоном відмовився. 

Вирок у справі про ДТП на Сумській — 10 років для обох обвинувачених — суддя Київського райсуду Віктор Попрас оголосив 26 лютого.  22 березня вирок оскаржив захист Дронова. 

Юлія Плетньова — донька судді Апеляційного суду Харківської області Володимира Плетньова (пішов у відставку у 2018 році), вона є однією із захисників Харківського міського голови Геннадія Кернеса, представляє інтереси Михайла Добкіна, Сергія Чечельницького, Тетяни Овіннікової.