Web Analytics

«Одна доба — один кадр»: Харківська муніципальна галерея презентує колективний фотопроєкт

З 9 по 20 червня в ARTпідвалі Харківської муніципальної галереї покажуть роботи групового фотопроєкту «One day one frame one shoot».

«Одна доба — один кадр. Експеримент з подвійною експозицією та мандрами камери зі сходу на захід країни. Різниця та унікальність кожного погляду на те, що відбувається навколо», — описують організатори задум проєкту.

На виставці представлять 20 робіт, створені з осені 2023 року, розповіла «МедіаПорту» координаторка проєкту Дарія Герасімова. За її словами, проєкт обʼєднує «концепція передачі камери з рук в руки», що також символізує зв'язок між учасниками попри відстань. Географія проєкту: Харків, Одеса, Світловодськ, Львів, Хмельницький.

«Вибір саме використовувати плівкову камеру надав проєкту загальної загадковості з питанням: «Ну що ж там вийшло?» Оскільки камера проїхала шлях від сходу до заходу України, учасники фіксували найрізноманітніші сюжети, моменти свого життя, в яких вони відчували себе по-особливому і, звісно, війну та її наслідки», — прокоментувала Дарія. 

У проєкті беруть участь фотографи-студенти та викладач Харківської державної академії дизайну і мистецтв Олександр Присяжненко. 

«Є і харківʼяни, котрі залишаються тут з перших днів повномасштабної війни, так і ті, які повернулись, харків'яни, які вже живуть в інших містах, жителі інших міст України», — повідомила Дарія Герасімова. 

Відкриття виставки — 9 червня о 17:00 в ARTпідвалі Харківської муніципальної галереї (вул. Чернишевська, 15). 

Блок новин за темою