Обвал павільйону у Харкові: слідчі перевірять законність реконструкції

Прокуратура Харківської області процесуально керує у кримінальному провадженні, відкритому після обвалу торговельного павільйону у Харкові. 

Розслідування ведеться за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та службової недбалості посадових осіб одного із суб’єктів господарювання м. Харкова (ч. 2 ст. 272, ч. 2 ст. 367 КК України).

«Належна правова оцінка також буде надана контролюючим органам та посадовцям органів виконавчої влади щодо законності передачі земельної ділянки в оренду, надання дозволів на будівництво, реконструкцію та функціонування на ній торговельних павільйонів», — зазначають у прокуратурі області.

Недобудована конструкція торговельного павільйону обвалилась 11 січня близько 19:45 поблизу станції метро «Імені О. С. Масельського». Під завалами опинилися троє перехожих — їхній стан оцінюється як задовільний. Пригода сталася на території приватного ринку, де велась реконструкція. За попередньою версією, обвал міг статися під вагою снігу. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.