Web Analytics

Обвал будинку на Львівщині: є загиблі й травмовані

В місті Дрогобич у Львівській області зруйнувався під'їзд чотириповерхового житлового будинку. Двоє людей загинули, семеро травмовані, розбір завалів триває.

Під'їзд з четвертого по перший поверх обвалився вночі, близько 2.46, повідомили у Головному управлінні ДСНС у Львівській області.

«В ході проведення пошуково-рятувальних робіт силами ДСНС з під завалів врятовано 7 осіб, із них 5 дітей, яких госпіталізовано до медичних закладів з різними травмами. Під завалами виявлено тіла 2 загиблих», — повідомляють рятувальники.

Фото: Дрогобицька міська радаРозбір завалів триває. Працівники ДСНС укріплюють дах над зруйнованою ділянкою та обстежують конструкції.

«Пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно (позмінно), в ручному режимі із застосуванням засобів малої механізації та інженерної техніки (організовано роботу двох оперативних дільниць з обох боків завалу) і будуть здійснюватися до остаточного виявлення зниклих осіб», — зазначають в ДСНС.

На місці працюють майже 500 людей — рятувальники, кінологи, інші служби.

Фото: ДСНСПричину руйнування встановлюють. 

Дрогобицька міська рада із посиланням на місцеве комунальне підприємство повідомляє, що за останні роки скарг щодо технічного стану будівлі не надходило.