Web Analytics

Обстріл Миколаєва: 12 поранених, пошкоджено лікарні та школу

Російська армія вночі 12 липня обстріляла Миколаїв. Поранені щонайменше 12 людей. Пошкоджені дві лікарні та школа, житлові будинки.

Про вибухи в Миколаєві попередив близько 4:15 міський голова Олександр Сєнкевич.

«У Миколаєві лунають потужні вибухи! Прошу всіх не виходити з укриттів!» — написав він у Telegram-каналі.

Фото: ДСНС у Миколаївській області

Голова Миколаївської обладміністрацій Віталій Кім згодом розповів, що місто зазнало ракетного обстрілу.

«Зранку, 12 липня, Миколаїв зазнав масованого ракетного обстрілу. Попередньо відомо про влучання у два медичні заклади та житлові будинки», — сказав він, додавши, що деталі ще уточнюються.

Олександр Сєнкевич пізніше показав розбиту російською ракетою школу. За його словами, повністю зруйнований один з корпусів, розбиті вікна у головній основній будівлі та спортивній залі.

«У цій будівлі знаходилися музей Другої світової війни та музей героїв-«афганців». Що вони роблять? Вони розповідають нам, що потрібно пам’ятати минуле, але власноруч це минуле знищують», — додав мер.

Також пошкоджені дві лікарні: вибиті вікна, у деяких приміщеннях впала стеля.

Пацієнти та лікарі не постраждали. В одній з лікарень поранено охоронця.

За даними Сєнкевича, загалом у місті дістали поранень не менш ніж 12 людей.

Фото: Facebook/Олександр Сєнкевич

У Головному управлінні ДСНС у Миколаївській області додали, що від обстрілів загорілися дві машини та двоповерховий житловий будинок.


Вночі 12 липня російська армія знову обстріляла Харків. Ракета влучила у двір між будинами в Шевченківському районі. Ніхто не постраждав. Пошкоджені будівлі, зруйновано дитячий спортивний майданчик.