Web Analytics

Обласну дитячу лікарню в Харкові відбудують до кінця літа — ОВА

Ремонт Харківської обласної дитячої лікарні, що зазнала чотирьох обстрілів від початку повномасштабного вторгнення, коштує понад 30 млн грн.

Про це повідомили в Харківській обладміністрації.

ОВА нагадує, що медзаклад зазнав чотирьох обстрілів за час повномасштабного вторгнення. 

«Перший обстріл був 25 лютого 2022 року. Потім першого березня, 7 квітня і ще один у серпні 2022 року. В результаті обстрілів були пошкоджені приблизно 550 вікон, фасад, міжкімнатні двері», — згадує медичний директор зі стаціонарної допомоги Олексій Савво.

Усі фото — Харківська ОВА

Відновлення оцінили в 30,6 млн грн — це кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та обласного бюджету. 

На початок травня лікарню відновили на 65 %: відремонтували дахи над патологоанатомічним відділенням, харчоблоком і входом до головного корпусу, замінили вікна та огорожу.

Очікується, що заклад повністю відбудують до кінця літа.

Робота лікарні

Попри руйнування, медичне обладнання вдалося зберегти, тож необхідну допомогу пацієнтам надавали безперервно, зазначив Олексій Савво.

«Від початку повномасштабної війни росії проти України пролікували більше 200 дітей з мінно-вибуховими травмами, яких шпиталізували після обстрілів. Це діти з Харкова та області», —  уточнив медичний директор.

За його словами, кількість пацієнтів не зменшується. 


27 квітня російська армія завдала ракетних ударів по території психіатричної лікарні в Харкові.
Пошкоджені непрацююча будівля медзакладу, харчоблок і корпус, де в момент обстрілу було 60 пацієнтів і п’ять працівників. Одна з пацієнток дістала поранень. 

Блок новин за темою

Новини за темою