Web Analytics

Новий рік у Харкові можна зустріти біля ялинки в метро

Харків’яни та гості міста матимуть змогу зустріти Новий рік у метрополітені, де на станції «Університет» встановили ялинку. Прийти треба до початку комендантської години. Поки ж в метро готуються до свята, вестибюль і два виходи з боку саду Шевченка закрили.

Про святкування Нового року розповів 11 грудня в ефірі національного телемарафону Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він нагадав, що через війну ялинки на площі Свободи цьогоріч не буде — натомість її встановили «під площею», на станції метро «Університет».

З 19 грудня біля ялинки проходитимуть казкові вистави для дітей.

«Є казковий будиночок, де діти зможуть написати листа Святому Миколаю і отримати відповідь. Робимо так, щоб в умовах війни діти відчували себе як у казці», — каже Терехов.

На 31 грудня запланований концерт.

«Люди, які до комендантської  години прийдуть до метрополітену, зможуть зустріти Новий рік там», — пообіцяв мер.

За його словами, коштів з бюджету на ялинку не витрачали, передбачена лише спонсорська допомога.

Доповнено

У КП «Харківський метрополітен» попередили, що через підготовку до святкування з 12:00 12 грудня тимчасово зачиняють вестибюль №1 станції метро «Університет» — у бік виходів до саду Шевченка та до головного корпусу Каразінського університету.

За словами речника метрополітену Олексія Бітнера, про відкриття вестибюлів повідомлять додатково.

«Орієнтовно — після закінчення новорічних масових заходів», — зазначив він.


Новорічну ялинку встановили у підземці 7 грудня. Як пояснили у міськраді — з міркувань безпеки. На тлі війни з РФ традиційних святкувань на площі Свободи цьогоріч не буде.