Новий Кабмін: як голосували харківські мажоритарники

Єдиним серед харківських мажоритарників, обраних від партії «Слуга Народу», хто не підтримав склад нового Кабміну, став Олександр Куницький.

За даними поіменного голосування, Куницький утримався.

UPD У відеозверненні на Facebook Куницький пояснив, що таким чином висловив своє ставлення до кандидатури Арсена Авакова в Уряді.

«Голосування було пакетним. В цей пакет входить величезна кількість міністрів, людей, які претендували на посади міністрів, яких я поважаю і хотів би бачити на цих посадах. Але також є міністр, якого я не хочу бачити на посаді, міністра МВС, наприклад. Тому я утримався від голосування», — прокоментував Куницький.

Всі інші парламентарі від «СН», обрані на Харківщині, проголосували «за». Це Марія Мезенцева, Андрій Одарченко, Вікторія Кінзбурська, Юрій Здебський, Олександр Бакумов, Євген Пивоваров, Дмитро Любота, Олександр Літвінов, Олексій Кучер, Олексій Красов та Дмитро Микиша.

Уряд очолив Олексій Гончарук. Фото: president.gov.ua

Олександр Фельдман, який увійшов до парламентської фракції «Опозиційна платформа — За життя», не голосував.

Позафракційний нардеп Дмитро Шенцев значиться як відсутній.

Прем'єр-міністром України став Олексій Гончарук. В Уряді, затвердженому парламентом за його пропозицією, залишилися два міністри з попереднього Кабміну — Оксана Маркарова та Арсен Аваков. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.