Нова гра RAID: Shadow Legends потрапила у топ світових рейтингів

За два тижні розроблена компанією Plarium гра RPG RAID: Shadow Legends, вихід якої відбувся 1 березня, посіла перші рядки світових рейтингів кращих ігор.

Є два показники, які допомагають зрозуміти, що гра стала хітом: кількість завантажень користувачами та особливі відмітки від самих App Store і Google Play.

Відразу після релізу гра RPG RAID: Shadow Legends потрапила до розділу Editor's choice в App Store, а також в «фічерінг» Google Play. Це означає, що грою цікавиться максимальне число відвідувачів інтернет-магазину, а редактори Google Play вважають її одним з найцікавіших і якісних проектів на поточний момент.

Якщо говорити про оцінки самих користувачів, тут творцям гри також є чим пишатися — за перші три дні після релізу, через Google Play гру встановили понад один мільйон раз, а в App Store середня оцінка від користувачів гри станом на сьогодні становить 4,8 балів з 5-ти можливих.

Події гри розгортаються в королівстві під назвою Телерія, яке поступово захоплюють темні чари лорда Сайрота. Гравці виступають у ролі стародавніх телерійських воїнів, відроджених безсмертним хранителем. Їх мета — перемогти Сайрота та відновити порядок у королівстві. Сценарій гри писав номінант на премію Гільдії сценаристів США Пол Монк.

Значний внесок у створення гри вніс український підрозділ компанії Plarium — ТОВ Plarium Ukraine.

«Сьогодні гравці дуже добре орієнтуються — хороша гра або погана, тому на перший план виходить якість і контент гри. Нам це подобається, адже для нас створення ігор ніколи не було тільки бізнесом — ми завжди вкладали душу в те, що створювали і створюємо для наших гравців, тому ми дуже радіємо, коли отримуємо від них вдячні відгуки», — зазначають у компанії Plarium Ukraine.

Компанія Plarium Ukraine — український лідер в області виробництва комп'ютерних ігор. Основний офіс Plarium Ukraine, в якому працюють більше 600 людей, розташований у Харкові, також у компанії є студії в Одесі та Львові. Plarium Ukraine брала участь у розробці таких ігрових хітів, як Total Domination; Total Domination: Reborn; Stormfall: Rise of Balur; Sparta: War of Empires; Nords: Heroes of the North.

Опубліковано на правах PR.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.