«Ні — гарячій воді, так — найвищій ялинці»: антикорупціонери під час рекорду

Члени громадської організації «Харківський антикорупційний центр» вийшли з плакатами на площу Свободи, де сьогодні зафіксували національний рекорд. 

Учасники акції тримали плакати «Ні — гарячій воді на Олексіївці. Так — найвищій ялинці», «Дякуємо за пріоритет», повідомляє телеканал UA: Харків

Таким чином представники громадськості відреагували на встановлення національного рекорду.

«Національний Реєстр Рекордів склав рейтинг найвищих новорічних ялинок в Україні. Пальма першості належить харківській новорічній красуні, яка встановлена у центрі міста. За попередніми даними ялинка-рекордсмен сягає понад 40 метрів, — заввишки як 16 поверховий будинок!» — повідомила керівниця проекту «Національний Реєстр Рекордів» Лана Вєтрова. 

Висоту ялинки сьогодні визначили за допомогою тахеометру. Результат: 40 метрів 49 сантиметрів. 

За підрахунками «Харківського антикорупційного центру», вартість ялинки, зі штучною хвоєю і оздобленням коштувала понад 2 млн грн, а на оформлення площі загалом витратили 15,8 млн грн. Харківський міський голова Геннадій Кернес на питання про вартість ялинки на зустрічі з журналістами наприкінці грудня не відповів і відправив до прес-служби. 

«Я не знаю, наскільки ви любите Харків, якщо ви його любите, ви маєте пишатися містом з точки зору, що він так прикрашений до Нового року і Різдва. В жодному місті немає такого ставлення до цього свята, як у місті Харкові. Ті суми, які ви називаєте, мільйони гривень, це з урахуванням тих спектаклів, де задіяні тисячі дітей у Палаці спорта... Це ялинка та сама, просто удосконалена. Це та ялинка, яка називається «харківська», найкраща в Україні», — прокоментував Кернес. 

На запит «МедіаПорта» речник мерії Юрій Сидоренко, окрім параметрів ялинки і кількості світлових пристроїв (до центру управління оформленням конструкції, за його даними, сходиться 30 км кабельних мереж, до яких підключено більше 60 тисяч світлових пристроїв), нічого не повідомив. 

У 2018 році незадовго до Нового року десятки домов лишалися без гарячої води. 

Теги: 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.